bgb

Засідання координаційної ради Навчально-наукового центру ментального здоров’я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулося за участі проректорки з освітньо-виховної та іміджевої діяльності Галини Гаврилюк.

На початку заходу делеговані представники від кафедр: психології, глибинної корекції та реабілітації, психології, прикладної психології, педагогіки і психології, філософії, суспільних та політичних наук, журналістики, реклами та PR-технологій, фундаментальної медицини, анатомії, фізіології та фізичної реабілітації, а також органів студентського самоврядування, студентського містечка заслухали звіт директорки ННЦ ментального здоров’я Юлії Сіденко про пророблену роботу.

Наступним питанням було обговорення планів на найближче майбутнє. Учасники зібрання висловили пропозиції щодо подальшої діяльності Центру.

У підсумку окреслили перспективні напрями подальшої діяльності ННЦ ментального здоров’я:

— науково-дослідна діяльність на базі центру ментального здоров’я;

— співпраця з Центром підтримки та реабілітації ветеранів війни і студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького;

— організація та проведення відкритих заходів, конференцій присвячених темі плекання ментального здоров’я;

— поширення інформації про стресменеджмент серед здобувачів вищої освіти.

.

Навчально-науковий центр ментального здоров’я