Протягом квітня буде проведено два вебінари для вчених українською мовою, присвячених використанню платформи «Web of Science».

На вебінарах йтиметься про пошук необхідної інформації у «Web of Science», розглядатимуться питання роботи з профілями дослідників на цій платформі.

Заходи проведе консультантка з регіональних рішень компанії «Clarivate» Ірина Тихонкова.

Вебінари відбудуться на платформі «Зум». Для участі необхідна попередня реєстрація. Зареєстровані учасники, які прослухають не менше 90% основного часу вебінару, зможуть отримати електронні сертифікати про участь.

13 квітня 2023 року, 16:15-17:15 – «Пошукові запити у Web of Science без таємниць»

На вебінарі буде розглянуто чотири типи пошуків у Web of Science: базовий, розширений, у пристатейній бібліографії та за автором. Йтиметься про те, як знайти інформацію та з яких джерел, доступні інструменти збереження та аналізу результатів пошуку.

Реєстраційна форма за посиланням.

27 квітня 2023 року, 10:15-11:15 – «Профіль дослідника у Web of Science»

Учасникам вебінару буде представлено інформацію про нові профілі дослідників у Web of Science. Це допоможе поліпшити впізнаваність установи, де працює вчений, сприятиме у пошуку джерел фінансування досліджень, а також стане потрібним для наповнення внутрішніх інформаційних систем установ перевіреною та підтвердженою інформацією про наукові публікації, цитування, рецензії або роботу в редколегіях журналів.

Реєстрація за посиланням.

Також щочетверга о 12:15 вчені можуть долучитися до 20-хвилинної сесії «Запитай про Web of Science», що відбувається на платформі «Зум», під час якої розглядаються запитання від користувачів платформи «Web of Science».

Посилання для участі.

 

Джерело: Міністерство освіти і науки України