Кафедра слов'янської філології, зарубіжної літератури та методики навчання Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, «Творча майстерня» вчителів та викладачів зарубіжної літератури Черкащини оголошують про проведення Всеукраїнського літературного онлайн-конкурсу знавців зарубіжної літератури (для учнів 10-11 класів) «Літературний всесвіт».

Якщо ви допитливі, думаєте про життя, намагаєтеся зробити його  змістовнішим та полюбляєте читати — цей конкурс саме для вас!

Онлайн-конкурс триватиме з 10 травня 2022 року по 16 травня 2022 року включно на платформі «НА УРОК». Брати участь можна в будь-який день, в зручний час.

Для участі потрібно зареєструватися за ПОКЛИКАННЯМ  до 09.05.2022.

Реєстрація необхідна для отримання коду доступу до завдань.

Відповідь можна надіслати тільки один раз!

Результати конкурсу будуть оголошені на сайті ЧНУ ім. Б. Хмельницького, кафедри, надіслані до навчальних закладів.

Нагородження. Всі учасники конкурсу отримають сертифікати, а переможці — нагороджені дипломами I, II або III ступеня. Дипломи будуть надіслані на адреси навчальних закладів до 31.05.2022.

Вчителі учасників отримають: свідоцтва керівника переможця (якщо їх учень буде нагороджений дипломами 1 — 3 ступенів) або сертифікат активного учасника «Творчої майстерні» вчителів та викладачів зарубіжної літератури Черкащини (для накопичення балів з підвищення кваліфікації). Комунікація: електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кафедра слов'янської філології, зарубіжної літератури

та  методики навчання