В ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулися танцювальні майстер-класи.

Ініціатором заходу стала кафедра освітнього і соціокультурного менеджменту та соціальної роботи, яка здійснює підготовку фахівців з хореографії, артистів танцювального ансамблю, балетмейстерів, викладачів хореографічних дисциплін.

Майстер-клас з контемпу та хай-хілз проводила студентка третього курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності», тренерка місцевих хореографічних студій Анна Кириченко. Вона допомогла учасникам відчути, що танець може бути абсолютно різним: містити елементи перформансу, імпровізації, експресії.

Даніїл Одинець, студент спеціальності «Хореографія», тренер танцювальної студії «MaxDance», допомагав відточувати кожен рух танцю прихильникам напряму хіп-хоп.

Приємно відзначити, що вже перший танцювальний майстер-клас в ЧНУ отримав велику підтримку молоді м. Черкаси. Серед учасників були представники Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, Черкаського державного бізнес-коледжу, Ансамблю естрадного танцю ЦДЮТ «Санрайз», танцювальної студії «Drive», «MaxDance» та «Пару-Па», Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, місцевих закладів загальної середньої освіти № 12, № 17, № 19.

Тож, сезон танцювальних майстер-класів в Черкаському національному університеті розпочато, слідкуйте за новинами на сторінці в соціальній мережі «Інстаграм» @chnu_khoreo.

Кафедра освітнього і соціокультурного менеджменту та соціальної роботи