Напередодні нового навчального року відбулись збори для батьків та студентів першого курсу в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

В ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва урочисто привітали здобувачів освіти зі вступом. Під час зустрічі обговорили важливі питання, що стосуються організації освітнього процесу, присутні батьки та студенти поспілкувалися з керівництвом інституту, завідувачами кафедр, кураторами академічних груп, представниками студентської ради.

Познайомилися з адміністрацією інституту та умовами навчання і першокурсники ННІ інформаційних та освітніх технологій

та ННІ міжнародних відносин, історії і філософії.

Привітала майбутніх психологів і дирекція психологічного факультету та побажала комфортного навчання.

Під час зборів обговорили питання, які хвилюють першокурсників та їхніх батьків, в ННІ економіки і права.