З нагоди 25-річчя навчально-наукового інституту історії і філософії у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького пройшла персональна виставка Тетяни Сосуліної — «Образи: чоловіче – жіноче».

Картини демонструють низку жіночих образів: жінка-естетка, матеріалістка та ідеалістка, християнка, дружина та єретичка, відьма, мати та амазонка. У зображеннях мисткиня подала своє бачення жінки та її природи.

Особливістю цієї експозиції є те, що до неї увійшли картини із серії «Хороші люди». Тут представлені образи чоловіків, які створюють своєю працею культурний простір Черкащини. Серед них — Леонід Кондратський, Дмитро Петренко, Олексій Юрін, Сергій Проскурня, Євген Найден, Володимир Скакун. Художниця спробувала розкрити внутрішній світ чоловіка.

Тетяна Сосуліна у своїй творчості демонструє особливості внутрішнього діалогу чоловічого–жіночого, актуалізує, говорить про важливість розкриття таємниці людської душі.

ННІ історії і філософії