Оперативний штаб під головуванням ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександра Черевка на черговому засіданні розглянув ситуацію, пов’язану з епідемією коронавірусу в Україні.

Учасники засідання прийняли рішення про розширення карантинних заходів та посилення профілактичних заходів в університеті.

Заслухали й питання забезпечення навчального процесу й переведення його на дистанційну форму. Відповідні рекомендації можна отримати ТУТ.

Був розроблений та затверджений графік чергування працівників під час карантину з метою забезпечення порядку в навчальних корпусах та гуртожитках університету.

За підсумками наради було видано відповідні накази, з якими можна ознайомитися нижче:

НАКАЗ від 17.03.2020 №66 «Про внесення змін і доповнень до наказу від 13.03.2020 №62»

НАКАЗ від 18.03.2020 №67 «Про чергування під час карантину з 19 березня по 03 квітня 2020 року».

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького