Про історію створення нової вокальної студіі «Voices» у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького розповіли учасники гурту журналістам ТРК «Ільдана».

Оскільки студенти, крім навчання, мають додаткову зайнятість, час для репетицій знаходити важко, проте, кажуть, улюблена справа змушує долати усі перешкоди. Колектив виконує музичні твори під «мінус», у супроводі живої музики та акапело.

Про історію створення колективу, репертуар і плани, розповідає керівник вокальної студії Яна Боровик.

Варто нагадати, що у Богдановому університеті працює багато творчих гуртків. Їхні учасники охоче виступають під час університетських і міських заходів. З уведенням воєнного стану не сидять удома і готові за першої ж потреби подарувати свою творчість людям.

Чому вирішили співати, як потрапили студійці до колективу і яка атмосфера тут панує, про це та багато іншого дивіться у відео.

Джерело: ТРК «Ільдана».