Уже двадцять років поспіль серед викладачів польської мови у Полонійному центрі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на кафедрі теорії та практики перекладу працюють посланці  NAWA  — Національної агенції академічних обмінів Польщі.

Не кожен університет, де вивчається польська, може похизуватися такою традицією.

Цього року естафету посланця NAWA прийняв Міхал Станіслав Ястжембскі. Свій фах і досвід викладання польської як іноземної він здобував у відомому «Полонікум» Варшавського університету — одному з найкращих методичних центрів Польщі. Пан Міхал має також український досвід: кілька років тому він викладав польську у Дніпрі.

Перші заняття з польської з новим викладачем вразили студентів. Манера викладання науковця, бадьорість і приязність заповідають цікаву співпрацю. Крім того, він — захоплений турист і завзятий спортсмен. А додаткова педагогічна кваліфікація аніматора культури дозволяє сподіватися, що заходи, які традиційно відбуваються на базі Полонійного центру, стануть ще цікавішими.

ННІ іноземних мов
Кафедра теорії та практики перекладу