У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 18 квітня пройшла XIV Всеукраїнська студентська конференція «Іноземна мова і кар’єра».

Студентська конференція «Іноземна мова і кар’єра» є продовженням доброї традиції, що об’єднує студентів різних спеціальностей, які вивчають іноземну мову професійного спрямування.

Актуальність тематики конференції зумовлена зростанням ролі англійської мови у підготовці фахівців різних спеціальностей. Цей захід започаткувала кафедра іноземних мов та проводить його вже 14 років поспіль.

Серед учасників конференції — студенти всіх інститутів і факультетів Черкаського національного університету, а також Національного університету фізичного виховання і спорту України, м. Київ, «Національної академії керівних кадрів культури і мистецтва» інституту сучасного мистецтва, м. Київ.

Конференція пройшла в атмосфері творчої співпраці в затишній аудиторії ННІ природничих та аграрних наук ЧНУ.

Кафедра іноземних мов