Студентська рада ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва долучилася до благодійного марафону, який триває в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, допомогою громадській організації «Сонячні діти Черкащини».

Студенти на зібрані спільними зусиллями кошти купили та сформували торбинки з подарунками до різдвяних свят для діток з цього центру.

— Ми дуже дякуємо вам, що в такий час не забуваєте про наші проблеми та наших діток, — прокоментувала директорка ГО «Сонячні діти Черкащини» Оксана Заболотня.

— Для нашої студентської ради допомагати тим, хто цього потребує, дуже важливо, адже ми працюємо на своєму фронті й прагнемо змінювати світ на краще, — голова ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Богдан Оберемок.

Дякуємо всім, хто долучився до збору, ми зробили особливим діткам особливе свято, якого вони варті!

Студентська рада ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва