У межах професійного навчання державних службовців Головного управління Національної поліції в Черкаській області в Черкаському регіональному центрі підвищення кваліфікації 16 вересня доцентка кафедри моделювання економіки і бізнесу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Зоя Гадецька представила загальну короткострокову програму «Цифрова грамотність державних службовців. Впровадження інструментів диджиталізації».

Програма орієнтована на підвищення рівня володіння цифровими компетентностями державних службовців.

Учасники опрацювали питання цифрової грамотності на базі інструментів Google та інших хмарних сервісів, сервіси порталу і застосунку «Дія», рекомендації щодо інформування громадян у соціальних мережах та на офіційних сайтах, основи інформаційної гігієни та кібербезпеки, цифрової демократії та інформаційно-комунікаційних процесів у державному управлінні.

Кафедра моделювання економіки і бізнесу