Тренінг «Кризова психологічна допомога у часі війни» відбудеться 17—19 березня 2022 року в межах гуманітарної ініціативи «Вистояти. Перемогти. Відродитися!» Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії.

Доповідач – Олександр Гальчинський, кризовий психолог, КПТ-терапевт, майор Армії оборони Ізраїлю. Учасники опанують теоретичні та практичні знання у сфері надання першої психологічної допомоги в кризових станах і ознайомляться з моделями, які широко застосовуються в Ізраїлі й підтвердили свою практичну ефективність в умовах війни. Ці моделі орієнтовані на застосування на полі бою, але ефективні й для допомоги цивільним особам, що потрапили під обстріл, опинилися в зоні бойових дій та у надзвичайних ситуаціях.

Програма рекомендована не тільки для лікарів, психотерапевтів, психологів і соціальних працівників, але й для педагогів.Тренінг містить онлайн-лекції та очну зустріч для відпрацювання практичних навичок під супервізією викладача у малих групах.

Онлайн-лекції відбудуться 17-18 березня з 16:00 до 19:00. Реєстрація тут.

Очна зустріч запланована на 19 березня в Інституті психічного здоров'я Українського Католицького Університету (м. Львів). Реєстрація тут.

Бережіть себе!