До Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм круглий стіл провели у психологічному факультеті.

За словами декана Лариси Туз, цей захід проводиться щорічно.

Організатор події — Людмила Бондаревська, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології, глибинної корекції та реабілітації, відомий фахівець у галузі роботі з дітьми, які мають розлади аутичного спектра.

На круглому столі спеціалісти, студенти-психологи, батьки об'єдналися, щоб висвітлити тему аутизму, обговорити і зробити висновки.

Учасники могли послухати цікаві виступи. Зокрема, Ірина Мотильова презентувала учасникам доповідь, у якій розкрила особливості роботи фахів Черкаського навчально-реабілітаційного центру «Країна добра Черкаської обласної ради». Учасники круглого столу обговорили особливості організації навчального процесу, психологічної підтримки батьками дітей з аутизмом. Також присутні могли вдосконалити навички спілкування жестами.

Засновниця реабілітаційного центру «Сенс» Інна Богданова розповіла про комплексний підхід до дітей, віру в них та їх можливості, а також окреслила цікаві факти про створення центру.

Психологічний факультет