Ще одна тяжка втрата серед випускників Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. У лікарні помер Віктор Мазуренко, один із групи черкаських поліцейських, які підірвалися на ворожих мінах у Херсонській області.

Тоді під час проведення стабілізаційних заходів четверо поліцейських загинули, ще четверо отримали тяжкі поранення.

Десять днів лікарі боролися за життя старшого сержанта поліції Віктора Мазуренка водія взводу № 1 роти № 2 батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Черкаській області та лейтенанта поліції Михайла Пустовіта інспектора взводу № 2 роти № 2 батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Черкаській області. На жаль, 16 грудня їхні серця зупинилися.

Весь колектив університету і, зокрема, психологічного факультету, де навчався Віктор Мазуренко сумує з приводу непопраної втрати. Щирі співчуття рідним та близьким загиблих. А героям — світла пам’ять...

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького