На 54-му році життя відійшла у вічність завідувачка кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Радченко Олена Юріївна.

Це непоправна втрата для Черкаського національного університету. Олена Юріївна — випускниця Черкаського національного університету, тут вона закінчила аспірантуру, здобула науковий ступінь кандидата філологічних наук.

Усе життя присвятила викладацькій діяльності, понад 20 років працювала в Черкаському національному.

Здійснювала активну міжнародну діяльність, була менеджером проєкту Еразмус + КА2 «Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови на шляху України до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції».

Мала ще безліч планів, спрямованих на розвиток навчально-наукового інституту іноземних мов та університету. Однак підступний коронавірус перервав її життя на найактивнішому і успішному етапі.

Університетська громада сумує й висловлює співчуття рідним та близьким.

Світла пам'ять про Олену Юріївну житиме в серцях всіх, хто її знав...

Ректорат, вчена рада, профком, колектив навчально-наукового інституту іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького