bgb

Учора у Львові була підступно вбита науковиця, громадська та політична діячка Ірина Фаріон.

Ця трагедія сколихнула всю Україну, оскільки суперечить людським та демократичним цінностям, за які нині бореться Україна.

Незгода з позицією повинна висловлюватися в дискусіях, діяльності, а не шляхом насилля.

Ірина Фаріон була взірцем послідовності й непримиренності до ворогів. У науковій царині вона була зразком плідного наукового пошуку, за що її поважали колеги з усієї України та її однодумці.

Зустріч Ірини Фаріон із філологами та студентами Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у 2017 році була теплою і конструктивною, у багатьох залишилися на згадку її книги з автографом. Саме такою має бути розмова між цивілізованими людьми, хоч би вони й не поділяли поглядів одне одного.

Спільнота ЧНУ ім.Б.Хмельницького приносить свої співчуття родині загиблої, всім її друзям та прихильникам. Віримо, що правоохоронна система впорається з цим викликом, знайде вбивцю і замовників. Світла пам’ять пані Ірині…