Колектив ЧНУ імені Богдана Хмельницького сумує у зв’язку зі смертю Івана Івановича Дудника, який присвятив університету 20 років свого життя.

Іван Іванович почав працювати водієм автотранспортних засобів відділу автотранспортного та господарського забезпечення ЧНУ ще у 2001 році. Він був відповідальним, працьовитим та чесним працівником.

За сумлінне виконання посадових обов’язків Іван Дудник був заохочений подяками та почесними грамотами університету.

Доброзичливий й оптимістичний, порядний і працелюбний — таким Іван Іванович залишиться у пам’яті колег. Висловлюємо співчуття рідним, друзям. Світла пам’ять...

Ректорат, вчена рада, профком Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького