У культурі будь-якого народу є речі, що яскраво зображають його особливу національну традицію.

В українців це вишиванка, яка сягає своїми витоками в незапам'ятні часи. Уже 15 років наш народ святкує День вишиванки, до відзначення події 5 років поспіль долучається й Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.

20 травня, у День вишиванки, закликаємо вас одягнути українське вбрання з метою збереження культурної традиції, розвитку і популяризації національної моди. Можете зробити світлини чи відзняти танцювальне відео у вишитій сорочці, поширити матеріали в соцмережах із хештегами: #chnu_life #ЧНУ_ім_Богдана_Хмельницького #день_вишиванки_ЧНУ. Також відмічайте сторінки Черкаського національного університету в соцмережах. Радимо підписатися на них уже зараз, адже ми готуємо цікавий контент!

ДОЛУЧАЙСЯ ДО СОЦМЕРЕЖ ЧНУ: