«Суспільне: Черкаси» підбили підсумки року. Згадали, як 2022-й жителі Черкас зустріли з надією на мир та підготовкою до можливого вторгнення російських військ.

Сподівалися на Всевишнього та збирали тривожні валізки. Як 24 лютого аптеки, заправки та банки були переповнені розгубленими людьми, а вже за добу черкасці готували запалювальні суміші, облаштовували блокпости на в’їздах до міста та стояли в черзі до військкомату.

Про те, як у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького розпочали готувати черкащан до умов воєнного стану — згадує викладач кафедри військової підготовки, а нині — військовослужбовець ЗСУ, полковник Андрій Соломаха. Детальніше — у підсумковому сюжеті «Суспільне: Черкаси»: