Студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького провела доброчинну акцію напередодні Дня Збройних Сил України, який відзначається щорічно 6 грудня.

Цьогоріч свято актуальне як ніколи, адже українські воїни щодня, щогодини, щохвилини боронять нашу землю від російських агресорів.

Для того, щоб віддячити нашим захисникам та хоч трішки зігріти й підтримати наших воїнів, студенти спільними зусиллями виготовили 125 окопних свічок. Їх передали 57-ій бригаді, волонтерам ГО «Січ» і частину буде передано батальйону «Карпатська Січ».

— Кожен українець повинен знати та пам’ятати про цей день, тому наша студентська рада університету вирішила зробити велику та дуже потрібну справу. Ми організували виготовлення окопних свічок, адже настала зима і нашим військовим необхідно зігріватися, їм хоч на трішки стане тепліше та простіше захищати рідні домівки, рідну Україну, — розповіла Софія Соловей, голова студради студмістечка.

— Але ми на цьому не зупиняємось: з 5 по 11 грудня в Черкаському національному триває благодійний марафон, в межах якого кожен може долучитися до доброї справи. Ми вдячні нашим захисникам та захисницям за їхню роботу, тихі ночі й можливість навчатись. Ми щиро дякуємо за підтримку та небайдужість тим, хто доєднується і підтримує наші благодійні акції, марафони. Разом ми сильніші, разом нас не подолати! — переконана голова студентської ради університету Євгенія Лядецька.

Студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького