bgb

Кандидат політичних наук Роман Безсмертний провів у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відкриту лекцію на тему «Україна серед геополітичних вітрів».

Під час лекції науковець та політик звернув увагу на актуальні проблеми української державності. Висловив власну думку про події, які відбуваються на Сході України, та поділився міркуваннями щодо дієвості Мінських угод.

«Сьогодні треба будувати візію про майбутнє України, розробляти її та робити фактичні дії. Також варто нарешті зрозуміти, що політика — це не шоу, це методика управління державою», — зазначив Роман Безсмертний.

У процесі спілкування студенти та викладачі ЧНУ ставили запитання спікеру та долучалися до обговорення питань.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького