bgb

З нагоди професійного свята відзначено працівників Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Працівників освіти Черкащини привітали голова обласної ради Олександр Вельбівець, перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, голова Федерації професійних спілок Черкаської області Петро Шевченко та голова обкому Профспілки працівників освіти і науки Ольга Жалдак,

Під час вітальних виступів вони подякували освітянам, і зокрема, представникам вищої школи, за самовіддану працю, розвиток галузі, наукові досягнення, відомі далеко за межами України.

За досягнуті успіхи у справі навчання і виховання молоді кращим педагогам області вручили почесні нагороди. Обласною премією імені Олександра Антоновича Захаренка відзначено ректора ЧНУ імені Богдана Хмельницького Олександра Черевка. Почесну грамоту Черкаської обласної ради отримала старший викладач кафедри іноземних мов Черкаського національного Людмила Рибалко.

Мистецькі привітання працівникам освітньої галузі подарували творчі колективи Черкащини.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького