Упродовж навчального семестру студенти 4 курсу ННІ іноземних мов могли попрацювати із волонтером Корпусу Миру США в Україні Деном Хоулдером.

Ден Хоулдер разом з викладачами Ларисою Пашіс та Оксаною Заїковською викладає в ННІ практику англійської мови.

На заняттях студенти обговорювали теми, які вивчаються у межах курсу, роблячи особливий акцент на специфіку вищої освіти в США, особливостях судової системи в США, а також ролі американських та європейських письменників у розвитку суспільства. Студенти з ентузіазмом виконували завдання, запропоновані Деном Хоулдером, жваво обговорювали питання, винесені на дискусію, порівнювали системи освіти й судів США з українськими, розвивали навички непідготованого мовлення англійською мовою.

Викладачі кафедри практики англійської мови щиро дякують Денові Хоулдеру за згоду продовжити працювати зі студентами дистанційно та за цікаві заняття, які поглиблюють розуміння американської культури.

Кафедра практики англійської мови