Студенти-першокурсники курсу спеціальності 081 «‎Право» пограли в «Democracy Cake – Рецепт демократії». Ця гра розроблена норвезькою організацією «Rafto Foundation for Human Rights» і широко використовується в багатьох країнах.

Вона дозволяє скласти уявлення не лише про основні інститути демократії, але й виявити проблеми, що можуть виникнути в ході становлення демократичної держави, а також механізми протидії негативним явищам. Гра цікава тим, що вчить студентів працювати в групі, дискутувати між собою, знаходити спільні рішення, аргументувати та відстоювати власну позицію.

За словами студентів, гра цікава, легка, але водночас здійснює освітню функцію, використовуючи більш розважальний метод.

Гра не потребує вузькоспеціалізованих знань, тож може бути рекомендована для студентів інших спеціальностей.

ННІ економіки і права