Студенти та викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького продовжують робити добро під час воєнного стану в Україні.
Завідувачка кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Лілія Полудень організувала команду зі студентів-митців: Івана Манзенка, Дар’ї Черенок, Ярослави Ясинської, Анни Розчепій, Юлії Заржицької, Руслани Турлюн, Катерини Заріцької та Дар’ї Бородіної, які зробили художній подарунок для людей похилого віку Черкаського геріатричного пансіонату Черкаської обласної ради. Молоді люди розписали стіни у приміщенні їдальні пансіонату, чим дуже порадували мешканців закладу.
Дякуємо студентам за активну соціальну позицію навіть під час непростої заліково-екзаменаційної сесії!

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва