Студенти кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького  разом із завідувачкою кафедри Лілією Полудень зробили добру справу для черкаських  дітей.
За зверненням дитячого відділення КНП «Черкаського обласного онкологічного диспансеру» ЧОР, студенти-митці  розписали картинками стіну боксу та 2-х палат для важко хворих діток.
Благодійний проєкт під час воєнної ситуації в Україні втілили в життя студенти  ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва: Іван Манзенко, Дар’я Черенок, Ярослава Ясинська, Анна Розчепій, Юлія Заржицька, Дар’я Бородіна, Руслана Турлюн, Олександра Степанова, Катерина Горова, Юлія Залозна, Анна Кравчук.
— Дякую студентам, за те що ви є такими, якими є. Було важко, але ми впорались! Тому що створювали радісні емоції для хворих діток! — написала Лілія Полудень на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи й мистецтва