Студенти спеціальності 081 «Право» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, члени Черкаського осередку Ліги студентів Асоціації правників України 22—23 квітня 2023 року взяли участь у школі з ІТ-права у Львові IT Law School.

Майбутні правники дізналися багато цікавої та корисної інформації: як ChatGPT допомагає в професійній діяльності юристів, про медіацію в IT-праві, особливості правового регулювання Штучного Інтелекту, особливості регулювання Дія.City та її роль для IT-компаній і фахівців.
— Вся наша команда хоче щиро подякувати організаторам школи за прекрасний захід. Ця IT-школа була для нас неймовірно цікавою. Ми дізналися багато нових та актуальних тем від спікерів з IT-права та отримали неоціненний досвід. Крім того, зустрілися з членами інших осередків Ліги студентів АПУ, щоб налагодити дружні відносини, — поділився враженнями Олег Товстохатько, студент 2 курсу ННІ економіки і права.

ННІ економіки і права