Студенти 2-го курсу спеціальності 081 «Право» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького разом із професоркою кафедри державно-правових дисциплін Світланою Обрусною відвідали Придніпровський районний суд м. Черкаси та були присутні під час судового розгляду кримінального провадження.

Майбутні правники мали можливість ознайомитись з практичною реалізацією положень кримінального та кримінально-процесуального законодавства, взяти участь у попередньому судовому засіданні з кримінального провадження, а також при розгляді справи та винесенні вироку.

Висловлюємо щиру вдячність судді Тетяні Комплєктовій, судді-спікеру В’ячеславу Піковському та керівництву Придніпровського районного суду м. Черкаси за цікавий та пізнавальний захід.

Кафедра державно-правових дисциплін