Новий випуск відеопанорами «Археологи-професіонали про наукові проблеми та роботу зі студентами ЧНУ» майбутні історики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького присвятили історико-культурній спадщині Криму та Черкаського краю — Середнього Подніпров’я.

Напрямки культурного розвитку цих двох регіонів України, їхні спільні риси, своєрідність тенденцій розкрив кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту археології НАН України Дмитро Куштан.

Дмитро Павлович вже багато років працює у сфері наукового вивчення історії та археологічних пам’яток Черкащини. До 2014 року науковець проводив археологічні дослідження на території Криму.

Нині під керівництвом Дмитра Куштана студенти-історики Черкаського національного опановують основи складної і романтичної археологічної роботи на історико-культурних об’єктах міста Черкаси.

Пропонуємо ознайомитися з розмовою Дмитра Павловича зі студентами ННІ міжнародних відносин, історії і філософії, яка відбулася напередодні в процесі підготовки до археологічної практики.

Розмову вів Олег Качан. Відеозапис — Василь Лук’яниця, Єлізавета Люта. Монтаж — Даніїл Сімейко, Олег Качан, Сергій Овдій.

ННІ міжнародних відносин, історії і філософії