Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького зібрали понад 3 тисячі гривень на допомогу безпритульним тваринам під час благодійної акції.

Нагадаємо, що акція, ініційована благодійним фондом «Життя», проходила протягом 5-11 жовтня і була присвячена Всесвітньому дню захисту безпритульних тварин. Студентам та викладачам ЧНУ за ці дні вдалося зібрати майже 3400 грн. Особливо відзначилися студенти ННІ природничих та аграрних наук.

Кошти, зібрані завдяки акції, спрямують на ліки для травмованих та хворих тварин, яких забирають із вулиць і лікують волонтери благодійного фонду «Життя».

Щороку студенти університету організовують 4-5 акцій на допомогу дітям, онкохворим, бійцям АТО, безпритульним тваринам.

Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

— Ми вважаємо, що сьогодні кожна свідома людина повинна допомагати світу долати його проблеми, — переконана голова студентської ради ЧНУ Мар’яна Кусяка. — Допомога безпритульним тваринам — це не просто їх порятунок і шанс на краще життя, це примноження добра на землі. І що більше людей робитимуть добрі справи, то кращим до людей буде світ довкола.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

БФ «Життя»