bgb

У перші та другі вихідні жовтня традиційно по всьому світу науковці та любителі птахів проводять спостереження за мігруючими птахами. З цієї нагоди представниками ННІ природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького спільно із Національним природним парком «Холодний Яр» було проведено тематичний захід у Жаботинському ліцеї Михайлівської сільської ради Черкаського району.

Студенти Вероніка Богдан, Оксана Швець і Марія Карпінська разом із директором ННІ природничих та аграрних наук Максимом Гаврилюком розповідали учням про найпоширеніших птахів, яких вони можуть зустріти у своїй місцевості. Акцент було зроблено на значенні птахів у природі та житті людини, необхідності їх охорони. Окремою темою для розмови була охорона птахів під час міграції та зимова підгодівля.

Розповідали також про роль НПП «Холодний Яр» для збереження біорізноманіття. Для учнів було проведено цікаву вікторину, за результатами якої учасники отримали призи.

ННІ природничих та аграрних наук