bgb

Студенти навчально-наукового інституту економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького стали переможцями регіональної олімпіади з теорії та історії держави і права. Участь в олімпіаді також взяли студенти Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля та Черкаського інституту банківської справи.

За результатами інтелектуального конкурсу студентка ЧНУ Ірина Мацькова здобула 1-ше місце, а студент Андрій Гамалій — 2-ге місце.

Організатори олімпіади переконані, що такі заходи сприяють розвитку професійних навичок студентів і підвищенню їхньої конкурентоспроможності на ринку праці.

Черкаський національний університет вітає переможців та бажає їм подальших успіхів!

Джерело: Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля