bgb

Викладачі кафедри дошкільної освіти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького разом зі студентами-магістрами відвідали уроки учнів 1-го класу Першої міської гімназії Черкас.

Захід був проведений з метою впровадження провідних ідей Концепції Нової української школи. Під час спілкування з педагогами гімназії йшлося про збереження цінностей дитинства, необхідность гуманізації навчання, особистісний підхід, розвиток здібностей кожної дитини, створення навчально-предметного середовища, що в сукупності забезпечує психологічний комфорт і сприяє вияву творчості дітей.

Учасники також мали можливість ознайомитися з науково-педагогічним проектом «Інтелект України», який реалізовують педагоги навчального закладу. Окрім цього, студенти були залучені до проведення уроку з математики, де спробували себе в ролі вчителів.

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва