Онлайн-зустрічі з партнерами — представниками університету Humanitas (Сосновець, Польща) — для студентів Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького відбулися 17-18 лютого.

Під час заходу студенти спеціальностей «Психологія» та «Дошкільна і початкова освіта» дізналися про можливості здобуття освіти за програмою заочно-дистанційного навчання в університеті Humanitas.

Програма заочно-дистанційного навчання в Університеті Humanitas передбачає паралельне навчання студента у двох закладах вищої освіти України і Польщі. Правом перехресного вступу можуть скористатися особи, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» або «магістр» і бажають здобути додаткову спеціальність в ЄС.

Дізнатися більше про програму ви можете за посиланням.

ННЦ зовнішніх і міжнародних зв'язків ЧНУ