Студенти закладів вищої освіти мають можливість оформити електронні студентські квитки за допомогою онлайн-сервісу державних послуг «Дія».

Особливо це актуально для студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмльницького, яким було виготовлено студентські квитки у 2020 році. Забрати пластиковий квиток можна після закінчення карантину, а зараз рекомендуємо оформити електронний студентський квиток через додаток «Дія».

Для цього потрібно з App Store чи Google Play завантажити безкоштовний мобільний застосунок «Дія» та отримати студентський е-квиток.

Детальніша інформація на сторінці Міністерства цифрової трансформації України в новині про початок дії у 2020 році е-квитка студента.

Навчально-методичний відділ ЧНУ