Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького вже неодноразово допомагав тваринам.  Але в  ці складні часи  притулки для тварин: Черкаське міське товариство захисту тварин «ДРУГ»  та Благодійний фонд «Доброкіт» — потребують особливої підтримки! Багато тварин стали заручниками війни, багато тварин залишилися без їжі, багато — без опікунів.

Кожен з нас може зробити свій неоціненний внесок, перерахувавши прийнятну суму на їх потреби!

Акція триватиме до 27 березня 2022 року. В  акції можуть взяти участь  студенти,  викладачі, працівники університету.

Студентська рада ЧНУ запрошує долучитися до збору коштів на підтримку  тварин, якими опікується Благодійний фонд «Доброкіт».

Реквізити — карта «Приватбанку»: 4149439017611561 ЛУЦЕНКО ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА, начальник відділу виховної роботи ЧНУ.

Студентська рада  ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва збирає кошти для тварин, які перебувають на утриманні Черкаського міського товариства захисту тварин «ДРУГ»

Реквізити — карта «Монобанку»: 5375414114001398 - ЛЯДЕЦЬКА ЄВГЕНІЯ МИХАЙЛІВНА,  голова студентської ради ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького