bgb

Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького стали переможцями змагань із легкоатлетичного кросу серед студентів у залік ХVІ Універсіади Черкаської області серед закладів вищої освіти. За першість змагалися шість команд із Черкаської області.

Учасниками Універсіади стали понад 80 спортсменів, які змагалися в особистому та командному заліку. У програмі змагань дівчата виступали на дистанції 1000 метрів, юнаки — 2000 метрів.

За результатами змагань загальнокомандного заліку, команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького посіла перше місце. В собистому заліку студенти навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та здоров'я посіли такі призові місця: Тетяна Безшийко — 1 місце, Денис Пьянков — 1 місце, Вікторія Коваленко — 2 місце, Валентина Михайлик — 3 місце, Денис Снесар — 1 місце.

Голова відокремленого підрозділу Спортивної студентської спілки України в Черкаській області, ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко відзначив:

— Такі заходи надзвичайно важливі. Адже спорт об’єднує, додає сили. Він робить людину кращою, сильнішою, наполегливішою в досягненні своєї мети, привчає її до здорового способу життя, а здоров’я — це краса і сила духу.