bgb

29 листопада у Черкаському обласному художньому музеї відбулася презентація студентської платформи «Палімпсести пам᾿яті у філософії та мистецтві».

Під час заходу обговорили проблематику пам᾿яті у філософії, психології, культурології та візуалізацію її сучасних моделей у кіномистецтві ХХ-поч. ХХІ ст., зв'язок пам᾿яті, історії та ідентичності у мистецьких артефактах минулого і сучасності, їх проекції у майбутнє.

Організатором студентської платформи стала Оксана  Пушонкова, доцент кафедри філософії та релігієзнавства. Участь у заході взяли студенти Черкаського національного університету  ім. Б. Хмельницького

Під час зустрічі з доповідями виступили Оксана Пушонкова, Катерина Кравченко, Вікторія Мірошніченко, Наталія Коваль. У своїх роботах доповідачі розглянули художні моделі пам᾿яті в кінематографі, мистецтво між історією та пам᾿яттю.