bgb

Компанія «ProfiTeam» презентувала можливості працевлаштування в Німеччині під час канікул для студентів кафедри німецької філології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Спілкування з роботодавцями відбувалося в дистанційному форматі. Під час зустрічі студенти детально ознайомилися з програмою, дізналися, як не тільки удосконалити рівень мови, а й провести канікули цікаво та пізнавально, змінити оточення, знайти нових друзів та подорожувати.

— Практика за фахом та робота під час канікул у Німеччині відкриває хороші можливості для студентів для подальшого працевлаштування, дає неоціненний досвід та гарну мовну практику. Кафедра німецької філології дякує директорці компанії «ProfiTeam» Русановській Тетяні за сприяння у проведенні захід та сподівається на подальшу співпрацю, — зазначила завідувачка кафедри німецької філології Леся Овсієнко.

Кафедра німецької філології