Студентський уряд Бельцького державного університету імені Алеку Руссо (Молдова) і Студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького — партнери.

Двосторонню угоду про співпрацю підписали голови студентських рад закладів вищої освіти — Віктор Грігор і Аліна Козлова.

Підписанню передувало знайомство представників Студентської ради ЧНУ зі студрадою закордонного університету. Обговорення угоди відбулося під час Міжнародної конференції у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

Метою угоди є сприяння співпраці між представниками студентського самоврядування двох закладів. Зокрема, йдеться про обмін досвідом, спільні програми та проекти, дослідження та інституційний розвиток. Крім того, студентські асоціації-партнери будуть організовувати спільні наукові і культурні заходи.

— Угода розширить сфери діяльності органів студентського самоврядування. Підписати угоду почесно для нас, оскільки завдяки таким подіям студенти відчувають свою важливість та потрібність у житті університету, — зазначила голова Студентської ради ЧНУ Аліна Козлова.

Після укладення угоди Студентська рада Черкаського національного планує здійснити робочу поїздку до Студентського уряду Бельцького державного університету імені Алеку Руссо.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького