Адміністрація комунального закладу «Черкаський обласний онкологічний диспансер» Черкаської обласної ради нагородила студентку навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи й мистецтва Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Інну Флоріанчик за активну участь в оснащенні паліативного центру.

Центр відкрито на базі закладу з вересня 2017 року. Нагородження приурочили до 10-тої річниці з дня створення ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи й мистецтва.

Відзначимо, що разом із Благодійною організацією «Благодійний фонд “Міжнародна асоціація підтримки України”» Ірина передала з Німеччини до України  44 лікарняні функціональні ліжка, 41 одиницю лікарняних тумб та 39 матраців.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького