Студентка 2 курсу ННІ іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького спеціальності «Середня освіта» Анастасія Черненко взяла участь у програмі «Study Tours to Poland».

У межах цієї програми студенти віком від 18 до 21 року мають можливість здійснювати навчальні візити до різних міст Польщі.

— Моїй групі пощастило пожити в столиці країни — Варшаві, — розповіла Анастасія. Організатором візітів є Федерація Мазовія (Federecja Mazowla). Також під час візиту ми відвідували багато музеїв, бібліотек, парків, архітектурних пам'яток, фабрик, будинків культури та навіть університет Варшави. Окрім Варшави ми мали змогу також відвідати прилеглі містечка. Участь у цій програмі дала мені багато нових знань та покращила володіння англійською мовою, адже в рамках програми ми спілкувалися саме нею.

Метою програми є представлення різних аспектів життя в Польщі, механізм роботи Євросоюзу в ній та знайомство з різними громадськими організаціями.

ННІ іноземних мов