Хто краще висловить всі «за» і «проти» сучасного засобу навчання — дистанційного? Звичайно студенти.

Тому саме таку тему доповіді на ІІ Всеукраїнський круглий стіл «Роль гуманітарної складової у глобальному суспільстві» обрали студентка 4 курсу ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Ангеліна Верещака і доцентка Олена Сухушина. Він відбувся 28 квітня на базі навчально-наукового інституту гуманітарних наук Університету державної фіскальної служби України (м. Ірпінь).

З метою об’єктивного висловлення думки студентів Ангеліна провела експрес-опитування (анонімно) українських студентів Київського Національного університету імені Т. Г. Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Дніпровського національного університету імені О. Г., Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Доповідь викликала схвальні відгуки учасників науково-практичного зібрання.

Суліма Євген Миколайович, директор Навчально-наукового інституту гуманітарних наук Університету державної фіскальної служби України, член кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, в коментарях до виступу Ангеліни Верещаки зазначив:

— Цікаво почути  думку студентів, що їх влаштовує, заважає, де є проблеми з організації дистанційного навчання, конкретні пропозиції з методики викладання конкретних дисциплін. Приємно, що ви визнаєте в освітньому процесі вагому роль не тільки викладача, а й студента. На жаль, з боку студентів багато відговірок і порушень норми спілкування — технічна проблема, не працює камера, маленький братик поруч. Це неприємно. Якщо з кожної сторони є зацікавлені в покращенні освітнього процесу — буде успіх, освітній процес буде якісний. Тільки за вашою, студентською активною позицією, порадами, освітній процес буде змінюватися. Дякую за ваш виступ, він був актуальним і цікавим.

Доцент Сухушина О. В.,

заступник директора ННІ МВІФ з організації виховної роботи