Студентка кафедри дошкільної освіти Лілія Чухрій отримала диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському творчому конкурсі для студентської молоді «Здорова дитина — здорова молодь».

Її науковий керівник — доктор педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Інна Ніколаєску.

Всеукраїнський творчий конкурс для студентської молоді «Здорова дитина — здорова молодь» відбувся 8 квітня на базі Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка. Другий етап конкурсу передбачав виступ та представлення результатів досліджень учасниками на науково-практичній конференції II туру Всеукраїнського творчого конкурсу для студентської молоді «Здорова дитина — здорова нація».

Студентка Лілія Чухрій виступила з доповіддю на тему «Формування готовності майбутніх вихователів до використання здоров’язбережувальних технологій у закладах дошкільної освіти» та гідно представила власні результати наукових пошуків.

За результатами конкурсу, студентка спеціальності 012 «Дошкільна освіта» Лілія Чухрій отримала диплом ІІ ступеня.

Щиро вітаємо Лілію та її наукового керівника Інну Ніколаєску! Зичимо подальших успіхів у науковій діяльності!

Кафедра дошкільної освіти ЧНУ