bgb

Студентка 4 курсу спеціальності 091 «Біологія» ННІ природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Валерія Цегельник взимку пройшла відбір на навчання в компанії «Кернел».

Пів року тривало бізнес-навчання з топменеджерами компанії, яке проходило переважно в онлайн-режимі.

З 1 по 12 липня студентка в межах навчання проходила практику на одному з підприємств компанії «Кернел» — на елеваторі в м. Тернопіль. Валерія працювала на посаді молодшого техніка-лаборанта та отримувала під час практики заробітну плату.

— Це був надзвичайно корисний і пізнавальний період, який відкрив великі можливості для майбутнього. Колектив елеватора вразив мене своєю професійністю, підтримкою та бажанням передати знання. Під час практики зміцніло моє бажання продовжувати розвиватися в цій галузі, — розповіла Валерія.

Нині студентка готується до вступу в магістратуру на одну зі спеціальностей ННІ природничих та аграрних наук.

ННІ природничих та аграрних наук