Упродовж шести років в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького навчаються іноземні студенти.

Університет здійснює набір іноземних громадян за такими акредитованими освітніми програмами та спеціальностями: «Менеджмент», «Міжнародні економічні відносин», «Міжнародні відносини, cуспільні комунікації та регіональні студії», «Право», «Облік і оподаткування», «Середня освіта (Історія)», «Психологія», «Туризм».

На сьогодні в університеті навчаються студенти з 14 країн. Для багатьох із них Україна стала другою домівкою на період навчання, тому вони з нетерпінням чекають закінчення війни та активно допомагають українцям, вболівають за всіх нас і за свою альма-матер.

Студенти та випускники нашого університету раді поділитися своїми фотозгадками про позитивні моменти навчання та дозвілля в Україні.

ННЦ «Інститут міжнародної освіти»