Директор департаменту Тетяна Харенко, її заступники Роман Жовнір та Світлана Голоскок провели для студентів інформаційно-пізнавальну лекцію про бюджетну систему України, бюджет Черкаської міської територіальної громади, зокрема про надходження та витрати бюджету.
Майбутнім фінансистам та управлінцям розповіли про стадії бюджетного процесу, основні напрями та додаткові функції діяльності департаменту, джерела формування та структуру доходів бюджету міста, динаміку надходжень основних податків. Поінформували, чим саме займається управління доходів та контролю за платежами.
Роман Жовнір пояснив студентам про видаткову частину бюджету та для кращого розуміння порівняв бюджет міста з сімейним бюджетом. Після лекції відбулася жвава дискусія щодо податків, пільг, та про те, яка галузь потребує більше видатків.
«Ми раді допомогти майбутнім спеціалістам поглиблювати теоретичні знання та навчити їх застосовувати ці знання в обраній сфері діяльності», — підкреслює очільниця Департаменту фінансової політики Тетяна Харенко.
https://cdu.edu.ua/news/studentam-provely-zaniattia-providni-finansysty-oblasnoho-tsentru.html#sigProIdaf01a15216