Студент навчально-наукового інституту історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олексій Шандра став учасником проекту «Обличчя Незалежності».

У рамках проекту хлопець пройшов триденне навчання з основ журналістики у Львові. Тепер студент має підготувати не менше трьох інтерв’ю з борцями за незалежність України.

— Під час навчання ми мали змогу поспілкуватися з журналістами-практиками та почути їхні професійні поради. Крім цього у нас були зустрічі з представниками громадськості та тими, хто брав безпосередню участь в боротьбі за незалежність України. Корисним також був обмін думок учасників проекту, адже це сприяло кращому розумінню поставленої цілі, — зазначає Олексій.

Нині студент шукає героїв для інтерв’ю.

— Період становлення Української незалежності — це цікава сторінка нашої історії. За допомогою участі у проекті можна буде дізнатися не про лише перебіг історичних подій, а й поглянути на процес незалежності очима людей, які за неї боролися. Мій майбутній матеріал крізь призму людських історій допоможе краще і глибше зрозуміти шлях України до незалежності, — каже хлопець.

Зазначимо, що підготовлені інтерв’ю учасників проекту будуть включені до книги, яка міститиме 100 життєвих історій про боротьбу за Незалежність України кінця 80-х — початку 90-х років. 

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького