Студент навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та здоров'я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Іван Доненко грав у складі збірної команди України чемпіонату Європи з футболу серед спортсменів із наслідками ДЦП. За результатами змагань цього літа гравці стали срібними призерами.

Переможець чемпіонату розповідає, що тренується постійно, виступає за збірну команду ЧНУ з футболу та за інші команди, однак таку важливу перемогу отримав уперше.

—  Професійно футболом я займаюся із семи років. Окрім цього, мені подобається легка атлетика та гра в теніс. Членом збірної команди України з футболу я став у 2018 році. Тепер разом із гравцями тренуюся, удосконалюю свої навики, аби гідно представляти нашу країну, — каже Іван.

Нині студент готується до Чемпіонату світу, який пройде в Іспанії.

Університетська громада вітає свого студента та бажає майбутніх успіхів!

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Джерело: «Черкаський спорт»